fbpx

Robotniiduk iMow RMI 422

  Kuumakse al. 46.90  / 60 kuud

  1,399.00 

  STIHLi iMOW® robotniiduk niidab muru iseseisvalt ja täpselt nii, nagu seda temalt ootad. Niiduk teab igal ajal, kui palju murupinnast on juba niidetud ja mis niitmisplaanis veel ees ootab. Vastavalt Sinu vajadusele on võimalik koostada niitmisplaan, näiteks kui soovid oma aias toimetada ega taha, et masin samal kellaajal niidaks. iMOW® tunneb takistusi kergest kokkupuutest ja pöörab neist kõrvale. Selle nutikas laadimissüsteem otsustab iseseisvalt, kas kiirlaadimine on eelseisvate niitmistööde puhul vajalik või kas akut saab laadida aeglaselt ja säästvalt tavarežiimil.

  iMOW® robotniidukid niidavad ära ka kõige keerukamad murupinnad ja
  vallutavad kuni 35% (20˚) tõusud. Purunemiskindel kahepoolse teritusega multšimistera tagab täpse ja puhta lõike. Vähem oluline pole ka see, et iMOW LCD seadistamise ja juhtimise menüü on eestikeelne.

  Robotniiduk iMOW® RMI 422 on mõeldud niidualadele 300 ~ 800 m².

  Komplektis: laadimisjaam kinnitusvaiadega, laadimisjaama alaldi ja kasutusjuhend

  Lisavarustus: iMow paigalduskomplekt STIHL iKit L ja iMow paigalduskomplekt STIHL iKit S, piirdekaabel, iMOW laadimisjaama kate, iMow roomikrattad STIHL ART 220, ühendusklemmid, erinevate pikkuste ja mõõtudega piirdekaabel/piirdetraat, tera iMow422 ja iMow laadimisjaama kate AIP 602.

  Tootekood: 63010111458 Kategooria:
  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Rating
  • Price
  • Add to cart
  • Description
  Compare